Meidän poppoo

Toimiva ja tehokas markkinointi… blaa, blaa, blaa, blaa. Peruskuviot tehdään itsestäänselvästi erinomaisen hyvin. Sen jälkeen on vuorossa se pieni ja olennainen osa, jolla otetaan kilpailuetu ja tehdään tulos.

Ainoa, mitä meillä nautitaan lämpimänä on jäätelö.

Teemme töitä hartiavoimin ja koko Suomen leveydeltä
– toimipaikkamme ovat Porissa ja Joensuussa.

Joskus saatamme kysyä yllättäviä kysymyksiä ja ratkaista ongelmasi.

Mari Moilanen

Mari Moilanen

Viestinnän viljelijä

050 520 8782
mari@tovari.fi

Rysky Riiheläinen

Rysky Riiheläinen

Viestinnän viljelijä

050 567 5233
rysky@tovari.fi

Tomi Hokkanen

Tomi Hokkanen

Mainosmies

050 439 4431
tomi@tovari.fi

Samu Aarnio

Samu Aarnio

AD

050 502 0782
samu@tovari.fi

Joona Kotilainen

Joona Kotilainen

Pomomies

050 569 0586
joona@tovari.fi

Eveliina Uusitalo

Eveliina Uusitalo

Internetin rakentaja

040 964 4486
eveliina@tovari.fi

Jussi Pirhonen

Jussi Pirhonen

Pomomies

050 490 2477
jussi@tovari.fi

Tom Unonius

Tom Unonius

AD

tom@tovari.fi

David Gil de Gomez

David Gil de Gomez

Nörtti

david@tovari.fi

Scott Milne

Scott Milne

www-sivujen rakentaja

044 268 0006
scott@tovari.fi

Kasper Garam

Kasper Garam

Paparazzi

kasper@tovari.fi

Markku Vuorinen

Markku Vuorinen

Mainosmies (turkulainen)

050 5798 591
markku@tovari.fi