Meidän poppoo

Toimiva ja tehokas markkinointi… blaa, blaa, blaa, blaa. Peruskuviot tehdään itsestäänselvästi erinomaisen hyvin. Sen jälkeen on vuorossa se pieni ja olennainen osa, jolla otetaan kilpailuetu ja tehdään tulos.

Ainoa, mitä meillä nautitaan lämpimänä on jäätelö.

Teemme töitä hartiavoimin ja koko Suomen leveydeltä
– toimipaikkamme ovat Porissa ja Joensuussa.

Joskus saatamme kysyä yllättäviä kysymyksiä ja ratkaista ongelmasi.

MARI MOILANEN

Viestinnän viljelijä
050 520 8782

Mari Moilanen

mari@tovari.fi
050 520 8782

EMMA LILLEBERG

Emma Lilleberg

emma@tovari.fi

TOMI HOKKANEN

Mainosmies
050 439 4431

Tomi Hokkanen

tomi@tovari.fi
050 439 4431

SAMU AARNIO

Muotoilija
050 502 0782

Samu Aarnio

samu@tovari.fi
050 502 0782

JOONA KOTILAINEN

Pomomies
050 569 0586

Joona Kotilainen

joona@tovari.fi
050 569 0586

EVELIINA UUSITALO

Internetin rakentaja
040 964 4486

Eveliina Uusitalo

eveliina@tovari.fi
040 964 4486

JUSSI PIRHONEN

Pomomies
050 490 2477

Jussi Pirhonen

jussi@tovari.fi
050 490 2477

TOM UNONIUS

AD

Tom Unonius

tom@tovari.fi

DAVID GIL DE GOMEZ

Nörtti

David Gil de Gomez

david@tovari.fi

SCOTT MILNE

www-sivujen rakentaja
044 268 0006

Scott Milne

scott@tovari.fi
044 268 0006

RYSKY RIIHELÄINEN

Viestinnän viljelijä
050 567 5233

Rysky Riiheläinen

rysky@tovari.fi
050 567 5233

MARKKU VUORINEN

Mainosmies (turkulainen)
050 5798 591

Markku Vuorinen

markku@tovari.fi
050 5798 591

KASPER GARAM

Paparazzi

Kasper Garam

kasper@tovari.fi

JESSE TERÄVÄ

Paparazzi

Jesse Terävä

jesse@tovari.fi