Meidän poppoo

Toimiva ja tehokas markkinointi… blaa, blaa, blaa, blaa. Peruskuviot tehdään itsestäänselvästi erinomaisen hyvin. Sen jälkeen on vuorossa se pieni ja olennainen osa, jolla otetaan kilpailuetu ja tehdään tulos.

Ainoa, mitä meillä nautitaan lämpimänä on jäätelö.

Teemme töitä hartiavoimin ja koko Suomen leveydeltä
– toimipaikkamme ovat Porissa ja Joensuussa.

Joskus saatamme kysyä yllättäviä kysymyksiä ja ratkaista ongelmasi.

MARI MOILANEN

050 520 8782
mari@tovari.fi

Mari Moilanen

Viestinnän viljelijä

RYSKY RIIHELÄINEN

050 567 5233
rysky@tovari.fi

Rysky Riiheläinen

Viestinnän viljelijä

TOMI HOKKANEN

050 439 4431
tomi@tovari.fi

Tomi Hokkanen

Mainosmies

SAMU AARNIO

050 502 0782
samu@tovari.fi

Samu Aarnio

Muotoilija

JOONA KOTILAINEN

050 569 0586
joona@tovari.fi

Joona Kotilainen

Pomomies

EVELIINA UUSITALO

040 964 4486
eveliina@tovari.fi

Eveliina Uusitalo

Internetin rakentaja

JUSSI PIRHONEN

050 490 2477
jussi@tovari.fi

Jussi Pirhonen

Pomomies

TOM UNONIUS

tom@tovari.fi

Tom Unonius

AD

DAVID GIL DE GOMEZ

david@tovari.fi

David Gil de Gomez

Nörtti

SCOTT MILNE

044 268 0006
scott@tovari.fi

Scott Milne

www-sivujen rakentaja

KASPER GARAM

kasper@tovari.fi

Kasper Garam

Paparazzi

MARKKU VUORINEN

050 5798 591
markku@tovari.fi

Markku Vuorinen

Mainosmies (turkulainen)

EMMA LILLEBERG

emma@tovari.fi

Emma Lilleberg