Yhteystiedot

Minun nimeni on ja edustan .
Tarvitsen kumppania toteuttamaan .
Minut saa kiinni tästä numerosta/emailista: .

Hyväksyn tietosuojaselosteessa mainitun tietojenkäytön. Kiitos!

JOENSUU

Kauppakatu 17 C
terve@tovari.fi
050 475 1181

PORI

Kaurapellontie 6
moro@tovari.fi
050 472 5065

Lauri Ruotsalainen Projektipena
lauri@tovari.fi | 050 475 1181

Mainonnan nallekarhu, mörkö ja bad boy samassa adoniksessa

lauri@tovari.fi
050 475 1181

Joona Kotilainen Yrittäjä
joona@tovari.fi | 050 569 0586

Voit soittaa, mutten kuitenkaan pysty vastamaan, mutta soitan kyllä takasi!

joona@tovari.fi
050 569 0586

Mari Moilanen Viestinnän viljelijä
mari@tovari.fi | 050 520 8782

Nälkämaan kasvatti ja silti toimiston fiksuin

mari@tovari.fi
050 520 8782

Tom Unonius AD
tom@tovari.fi | 050 472 5065

Kokenut brändi-ilmeen vääntäjä. porilainen, muuten kiva

tom@tovari.fi
050 472 5065

Rysky Riiheläinen Viestinnän viljelijä
rysky@tovari.fi | 050 567 5233

Kokemuksen ja järjen ääni tässä sirkuksessa

rysky@tovari.fi
050 567 5233

Emma Lilleberg Hallintoguru
emma@tovari.fi | 050 579 8591

Näyttää kiltiltä, mutta lähettää kaikki teidän laskut! Toimistoruoskan ylläpitäjä

emma@tovari.fi
050 579 8591

David Gil de Gómez GEEK/Hacker
david@tovari.fi | 050 579 8591

Nobody understands shit what David is doing - but he is good at it

david@tovari.fi
050 579 8591

Verneri "Vepu" Kontto Erikoismies
vepu@tovari.fi | 050 472 5065

Animaattori, graafinen suunnittelija, AD, CNC-jyrsiä, askartelia, koodaaja...

vepu@tovari.fi
050 472 5065

Anttu Koistinen Kuvaaja
anttu@tovari.fi | 050 579 8591

Ecoautoileva rokkia soittava kantelenisti - meillä kuvaa

anttu@tovari.fi
050 579 8591

Pieni hetki luovuudelle?

Kuinka usein ehdit antaa aikaa luovuudelle? Ota arjessa pieni paussi meidän kanssa ja tilaa meidän uutiskirje tukemaan yrityksesi luovuutta.

Paina sydämestä

Se sytyttää sydämen meidän toimistolla.

Sydän on syttynyt kertaa.