Yhteystiedot

Minun nimeni on ja edustan . Tarvitsen kumppania toteuttamaan . Minut saa kiinni tästä numerosta / emailista: . Hyväksyn tietosuojaselosteen mukaisen tietojen käytön . Kiitos!

JOENSUU

Kauppakatu 17 C
terve@tovari.fi
050 475 1181

PORI

Kaurapellontie 6
moro@tovari.fi
050 472 5065

Lämmin ja ihmisrakas mörkö - hoitaa projekteja kuin hauistaan, rakkaudella

Lauri Ruotsalainen

Projektipena

lauri@tovari.fi
050 475 1181

Golfbägin lätkämaila - ei sovi etikettiin, mutta tapahtuu

Jussi Pirhonen

Pomomies

jussi@tovari.fi
050 490 2477

Aristoteleen filosofiystävä, joka elää nykyajassa

Joona Kotilainen

Pomomies

joona@tovari.fi
050 569 0586

Nälkämaan kasvatti, elää yhä luonnon lakien mukaan

Mari Moilanen

Viestinnän viljelijä

mari@tovari.fi
050 520 8782

Ok, hieno, mahtava, Tom’in suunnittelema

Tom Unonius

AD

tom@tovari.fi

Vittumaisen korrekti ja osaava

Tomi Hokkanen

Mainosmies

tomi@tovari.fi
050 439 4431

Kokemuksen ja järjen ääni tässä sirkuksessa

Rysky Riiheläinen

Viestinnän viljelijä

rysky@tovari.fi
050 567 5233

Nimensä mukainen artisti

Samu Aarnio

Muotoilija

samu@tovari.fi
050 502 0782

Tovarin ikuinen kuopus, mutta #timanttinenmimmi

Eveliina Uusitalo

Internetin rakentaja

eveliina@tovari.fi

Ah dinnae ken - Whit’s fur ye’ll no go by ye!

Scott Milne

www-sivujen rakentaja

scott@tovari.fi
044 268 0006

Näyttää kiltiltä, mutta lähettää kaikki teidän laskut!

Emma Lilleberg

Hallintoguru

emma@tovari.fi

Nobody understands what David is doing

David Gil de Gomez

Nörtti

david@tovari.fi

Erikoismies

Vepu Kontto

Erikoismies

vepu@tovari.fi

Lahjakas kuvaaja - opiskelee tradenomiksi?

Jesse Terävä

Paparazzi

jesse@tovari.fi