Yhteystiedot

Etsitkö jotain tiettyä tyyppiä? Sähköpostit ja puhelinnumerot löytyy alta!

Minun nimeni on ja edustan .
Tarvitsen kumppania toteuttamaan .
Minut saa kiinni tästä numerosta/emailista: .

Hyväksyn tietosuojaselosteessa mainitun tietojenkäytön. Kiitos!

JOENSUU

Karjalankatu 1
terve@tovari.fi
050 475 1181

PORI

Antinkatu 14
moro@tovari.fi
050 490 2477

Joona Kotilainen Yrittäjä
joona@tovari.fi | 050 569 0586

Voit soittaa, mutten kuitenkaan pysty vastamaan, mutta soitan kyllä takasi!

joona@tovari.fi
050 569 0586

Tom Unonius AD
tom@tovari.fi | 040 126 1748

Kokenut brändi-ilmeen vääntäjä. porilainen, muuten kiva

tom@tovari.fi
040 126 1748

Rysky Riiheläinen Viestinnän viljelijä
rysky@tovari.fi | 040 126 3413

Kokemuksen ja järjen ääni tässä sirkuksessa

rysky@tovari.fi
040 126 3413

Verneri "Vepu" Kontto Erikoismies
vepu@tovari.fi | 050 472 5065

Animaattori, graafinen suunnittelija, AD, CNC-jyrsiä, askartelia, koodaaja...

vepu@tovari.fi
050 472 5065

Oskari Nevalainen Kuvaaja
oskari@tovari.fi | 040 126 2582

Ässä paitsi kameran kanssa, tämä mies myös animoi ja ennustaa ukkoset

oskari@tovari.fi
040 126 2582

Manu Kuhmonen Striimimies
manu@tovari.fi | 040 126 1330

Virittää kamerakaluston, mikit, ja piirtää siinä sivussa söpön maskotin

manu@tovari.fi
040 126 1330

Jani Penttinen Nörtti
jani@tovari.fi | 040 126 3093

A.k.a. sielukas kooditulkki, ja hienojen hattujen arvostaja

jani@tovari.fi
040 126 3093

Joona Mäntynen Viestinnän viljelijä
taikuri@tovari.fi | 040 126 3218

Etevä taikuri sekä tekstin että korttipakan kanssa.

taikuri@tovari.fi
040 126 3218

Mari Kotilainen Viestinnän viljelijä
mari@tovari.fi | 040 126 3218

Marin verenpaine nousee erityisesti anglismeista, jargonista ja klingonista

mari@tovari.fi
040 126 3218

Pieni hetki luovuudelle?

Kuinka usein ehdit antaa aikaa luovuudelle? Ota arjessa pieni paussi meidän kanssa ja tilaa meidän uutiskirje tukemaan yrityksesi luovuutta.