Yhteystiedot

Minun nimeni on ja edustan .
Tarvitsen kumppania toteuttamaan .
Minut saa kiinni tästä numerosta/emailista: .

Hyväksyn tietosuojaselosteessa mainitun tietojenkäytön. Kiitos!

JOENSUU

Kauppakatu 17 C
terve@tovari.fi
050 475 1181

PORI

Kaurapellontie 6
moro@tovari.fi
050 472 5065

Lauri Ruotsalainen Projektipena
lauri@tovari.fi | 050 475 1181

Mainonnan nallekarhu, mörkö ja bad boy samassa adoniksessa

lauri@tovari.fi
050 475 1181

Joona Kotilainen Yrittäjä
joona@tovari.fi | 050 569 0586

Voit soittaa, mutten kuitenkaan pysty vastamaan, mutta soitan kyllä takasi!

joona@tovari.fi
050 569 0586

Mari Moilanen Viestinnän viljelijä
mari@tovari.fi | 040 126 3218

Nälkämaan kasvatti ja silti toimiston fiksuin

mari@tovari.fi
040 126 3218

Tom Unonius AD
tom@tovari.fi | 040 126 1748

Kokenut brändi-ilmeen vääntäjä. porilainen, muuten kiva

tom@tovari.fi
040 126 1748

Rysky Riiheläinen Viestinnän viljelijä
rysky@tovari.fi | 040 126 3413

Kokemuksen ja järjen ääni tässä sirkuksessa

rysky@tovari.fi
040 126 3413

David Gil de Gómez GEEK/Hacker
david@tovari.fi | 040 126 3093

Nobody understands shit what David is doing - but he is good at it

david@tovari.fi
040 126 3093

Verneri "Vepu" Kontto Erikoismies
vepu@tovari.fi | 050 472 5065

Animaattori, graafinen suunnittelija, AD, CNC-jyrsiä, askartelia, koodaaja...

vepu@tovari.fi
050 472 5065

Oskari Nevalainen Kuvaaja
oskari@tovari.fi | 040 126 2582

Ässä paitsi kameran kanssa, tämä mies myös animoi ja ennustaa ukkoset

oskari@tovari.fi
040 126 2582

Pieni hetki luovuudelle?

Kuinka usein ehdit antaa aikaa luovuudelle? Ota arjessa pieni paussi meidän kanssa ja tilaa meidän uutiskirje tukemaan yrityksesi luovuutta.

Paina sydämestä

Se sytyttää sydämen meidän toimistolla.

Sydän on syttynyt kertaa.